Kanada Embassy Dil Okulları

Dost canlısı ve kozmopolit, Toronto şehrini anlatan iki kelime. Embassy Toronto’da eğitim aldığınızda, dünyanın “en yaşanılası şehirlerinden” birinde parklar, kültürel faaliyetler, CN Tower ve Ontario Gölü’nün keyfini çıkarırsınız.

Kurslar:
İngilizce Başlangıç
Genel İngilizce – Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar

Seçmeli Dersler:
İletişim Becerileri
İş İngilizcesi
IELTS Sınava Hazırlık

Konaklama Olanakları:
Toronto’da İngilizce öğrenenlere toplu taşımayla kolayca erişilebilen popüler, şehir merkezinde konaklama imkanları sunuyoruz.
– CCNM residence

EVDE KALMAK İSTEYENLER:
Toronto’da İngilizce öğrenirken İngilizce konuşan bir ailenin yanında kalın. Rezervasyon yaptırdığınız konaklama tipine bağlı olarak kendi yatak odanız olabileceği gibi başka bir uluslararası öğrenci ile oda paylaşmanız da mümkündür. Kahvaltılarınızı ve yarım pansiyon rezervasyon yaptırdıysanız akşam yemeklerinizi ev sahipleriyle birlikte yiyeceksiniz. Bu, yerel sakinlerle tanışmak ve onların nasıl yaşadıklarını görmek için harika bir fırsat sunmaktadır. İngilizce konuşan bir aileyle kalmak ayrıca öğrenmeye hiç ara vermeyeceğiniz ve dildeki akıcılığınızı sürekli geliştireceğiniz anlamına gelir.

LOKASYON:

En yakın süpermarket: 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde
En yakın banka: yolun karşısında
En yakın park: yolun karşısında
En yakın alışveriş merkezi: aynı caddede
En yakın gazete bayisi: okulun altında
En yakın kilise: 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde
En yakın cami: metroyla 10 dakika
En yakın kafe: aynı binada
En yakın kafe/bistro: sokağın karşısında
En yakın metro: okulun altında
En yakın postane: 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde

ŞEHİRDE SEYAHAT:
Metro, otobüs ve tramvaylar sayesinde şehirde gezmek çok kolay. Bisiklet veya yürüyüş de sağlıklı alternatiflerdir. Havaalanından 192 Airport Rocket ekspres otobüsüne, Toronto Airport eksprese veya bir taksiye binin

YAŞAM MALİYETİ:
Şu anda Toronto’da İngilizce öğrenen uluslararası öğrencilerimize önerdiğimiz haftalık bütçe yaklaşık CA $150 – 200. Bu, tüm temel ulaşım, yemek ve eğlence giderlerini karşılayacaktır.